[:et]Narva maastikuratta võistluse Äkke MTB XCO GP võitis Kirill Tarassov (KJK/Sportland Bottechia)[:]

размещено в: Блог | 0
[:et]Põhidistantsil Narva maastikuratta olümpiakrossil Äkke XCO GP tuli võitjaks Kirill Tarassov (Kalevi jalgrattakool/Sportland Bottechia). Võidu suutis Tarassov kindlustada alles viimasel ringil kivide sektsioonil, kui sai teise kohaga vahe sisse. Kuue parimate sisse tulid Aleksandr Lomakin (Author-Sankt-Peterburg), Erki Kukk (VO2 Specialized CCC), Nikita Sazonov (SPB-Venemaa), Dmitri Russovitš (In Focus team) ja Taavi Selder (Saksa Automaatika Pro Team).
E.Kukk. K.Tarassov, A.Lomakin

Naiste seas olid kolm parimat: Mari Liis Mõtus (Haanja Rattaklubi), Janika Lõiv (Valgamaa) ja Iiris Takkel (Viimsi Sport)

Marii-Liis Mõttus
Janika Lõiv
Iiris Takel

Äkke GP XCO MTB võidusõit toimus 2016. a Eesti MV jalgrattakrossi rajal, kus ringi pikkus on 4,3 km. Meeste võidusõit kestis 1h 30min ja naiste 1h 15min. Võitlusarvestus oli enam kui kümnes vanusegrupis.

Äkke MTB XCO toetasid Narva Linnavalitsus, SA Narva Linna Arendus, Ramirent, SA Eesti Terviserajad, Tööriistamarket, Noorus SPA, Sportland, Buff, Sava Ehitus, hotell Europe, Teknos colors, Romu Expert, Narvia1345, Eesti Pagar ja teised partnerid.