Entry IDEesnimiPerekonnanimiSünniaastaSuguKategooria valikKlubiLinn
7pjotraksjonov1948Mees / МужскойVõistleja kategooria / Соревновательная категорияakkenarva
1JuriVsivtsev1984Mees / МужскойVõistleja kategooria / Соревновательная категорияBeer and PastaNarva
2AllanTartu1993Mees / МужскойVõistleja kategooria / Соревновательная категория-Kiviõli
3TarvoLeesik1994Mees / МужскойVõistleja kategooria / Соревновательная категорияSuusahoolikNarva
4Maikel MagnusVälja2011Mees / МужскойVõistleja kategooria / Соревновательная категорияAruküla spordiklubiAruküla
5GalinaGladõševa1960Naine / ЖенскийVõistleja kategooria / Соревновательная категорияAlutaguseAlutaguse
6VladimirSidorov1959Mees / МужскойVõistleja kategooria / Соревновательная категория Sillamäe
8AndreiSemenkov1976Mees / МужскойVõistleja kategooria / Соревновательная категорияKalevi JVPJõhvi
1JevgeniVološin1951Mees / МужскойVõistleja kategooria / Соревновательная категорияFIRNNarva-Jõesuu
2Gregory JohanLizdenis2007Mees / МужскойVõistleja kategooria / Соревновательная категорияAlutaguse Suusaklubi/Jõhvi SpordikoolJõhvi vald
3RomualdasLizdenis1978Mees / МужскойFitness kategooria / Фитнесс категория Jõhvi vald
4AndreyRoop1958Mees / МужскойVõistleja kategooria / Соревновательная категорияNarva Suusaklubi FIRNNarva
5VladimirTšudajev1976Mees / МужскойVõistleja kategooria / Соревновательная категория  
6IvanNaljotov1991Mees / МужскойFitness kategooria / Фитнесс категорияSmart24.eeNarva
7KajaJõemets1965Naine / ЖенскийVõistleja kategooria / Соревновательная категорияSpartaJõhvi
8KalmerJanno1987Mees / МужскойFitness kategooria / Фитнесс категорияNarva PolitseijaoskondNarva
9AndreyKolyazin1980Mees / МужскойFitness kategooria / Фитнесс категорияFC Narva UnitedNarva
10ArtjomLeonov1988Mees / МужскойFitness kategooria / Фитнесс категорияNarva BazaNarva
11MironHozjainov2012Mees / МужскойVõistleja kategooria / Соревновательная категорияNarva VikingidNarva
12ArtemijHozjainov2014Mees / МужскойVõistleja kategooria / Соревновательная категорияNarva VikingidNarva
13RomanHozjainov1985Mees / МужскойVõistleja kategooria / Соревновательная категорияNarva VikingidNarva
14AlekseiSirokov1974Mees / МужскойVõistleja kategooria / Соревновательная категория Tallinn
15SergeiArtjomov1982Mees / МужскойVõistleja kategooria / Соревновательная категорияFebestSillamae
16AnastassiaGorskova1987Naine / ЖенскийFitness kategooria / Фитнесс категория Narva
17TatjanaSumilo1951Naine / ЖенскийVõistleja kategooria / Соревновательная категорияOlgina 
18AleksandraKaissina1981Naine / ЖенскийFitness kategooria / Фитнесс категорияSportlandNarva
19AlexanderIvanov1964Mees / МужскойFitness kategooria / Фитнесс категорияNarva Kesklinna TenniseklubiNarva
20DenisDuškin1993Mees / МужскойFitness kategooria / Фитнесс категория Narva
21EnnKiiver1956Mees / МужскойVõistleja kategooria / Соревновательная категорияAlutaguse SuusaklubiKohtla-Järve
22EnnKiiver1956Mees / МужскойVõistleja kategooria / Соревновательная категорияAlutaguse SuusaklubiAhtme
23AndrusSojone1972Mees / МужскойVõistleja kategooria / Соревновательная категорияAlutaguse SuusaklubiJõhvi
24AlekseiLavrovski1942Mees / МужскойVõistleja kategooria / Соревновательная категорияÄkkeNarva
25OlgaJakovleva1958Naine / ЖенскийVõistleja kategooria / Соревновательная категорияÄkkeNarva
26AlekseiKiritsuk1983Mees / МужскойFitness kategooria / Фитнесс категория Narva
27LjubovKiritsuk1983Naine / ЖенскийFitness kategooria / Фитнесс категория Narva
28AnzelaTsassovskihh1970Naine / ЖенскийVõistleja kategooria / Соревновательная категория Narva
29IgnatGoncharov2002Mees / МужскойVõistleja kategooria / Соревновательная категорияNarva SK EnergiaNarva
30ArtjomHolostõhh2003Mees / МужскойVõistleja kategooria / Соревновательная категорияTallinna SõudeklubiTallinn
31AlekseiOlenin2004Mees / МужскойVõistleja kategooria / Соревновательная категорияNarva VikingidNarva
32ElizavetaFedorova2004Naine / ЖенскийVõistleja kategooria / Соревновательная категорияNarva VikingidNarva
33AndreiSolovjov1964Mees / МужскойVõistleja kategooria / Соревновательная категорияNarva VikingidNarva
34ReijoPeenema1987Mees / МужскойVõistleja kategooria / Соревновательная категорияPüssi SKPüssi
35AndresKoppel1982Mees / МужскойVõistleja kategooria / Соревновательная категорияTalTechTallinn
36AlexanderLyubimtsev1957Mees / МужскойFitness kategooria / Фитнесс категория Narva
37MikhailKushteyn1999Mees / МужскойVõistleja kategooria / Соревновательная категорияSK EnergiaNarva
38AndreyNesterov1959Mees / МужскойFitness kategooria / Фитнесс категорияFirnNarva
39AndreiMironenko1962Mees / МужскойVõistleja kategooria / Соревновательная категорияNarva meeskondNarva
40AndreiRepsonov1967Mees / МужскойFitness kategooria / Фитнесс категория Narva
41ElenaIvanova1969Naine / ЖенскийVõistleja kategooria / Соревновательная категория Narva
42NiinaMoskaltšuk1984Naine / ЖенскийFitness kategooria / Фитнесс категория Narva
43AndreiLaidinen1977Mees / МужскойVõistleja kategooria / Соревновательная категория Narva
44vjatseslavumrihhin1962Mees / МужскойVõistleja kategooria / Соревновательная категорияFIRNNarva
45NataljaSkvortsova1980Naine / ЖенскийVõistleja kategooria / Соревновательная категорияÄkke SKNarva
46NadeždaPoljakova1946Naine / ЖенскийVõistleja kategooria / Соревновательная категория Narva
47aleksandrpushkin1946Mees / МужскойFitness kategooria / Фитнесс категория narva
48viktortihhonov1951Mees / МужскойFitness kategooria / Фитнесс категория narva
49SvetlanaKoponeva1971Naine / ЖенскийFitness kategooria / Фитнесс категория-Narva
50AlekseiNikitin2004Mees / МужскойFitness kategooria / Фитнесс категорияNarva SkNarva
51DaniilSvetlanov2004Mees / МужскойFitness kategooria / Фитнесс категорияNarva SK EnergiaNarva
52PolinaVaršavskaja1995Naine / ЖенскийVõistleja kategooria / Соревновательная категорияNarva SK EnergiaNarva
53JulijaVaršavskaja2002Naine / ЖенскийFitness kategooria / Фитнесс категорияNarva VikingidNarva
54ValentinaShibanova1956Naine / ЖенскийVõistleja kategooria / Соревновательная категорияKaruKostomuksha
55MikhailShibanov1957Mees / МужскойVõistleja kategooria / Соревновательная категорияKaruKostomuksha
56NataljaPopova1967Naine / ЖенскийFitness kategooria / Фитнесс категория Narva
57VladimirTtsaikin1948Mees / МужскойVõistleja kategooria / Соревновательная категорияFirnNarva
58MihhailZujev1954Mees / МужскойVõistleja kategooria / Соревновательная категорияFirnNarva
59MariaPetrištševa2013Naine / ЖенскийVõistleja kategooria / Соревновательная категория Narva
60AnastassiaPetrištševa2011Naine / ЖенскийVõistleja kategooria / Соревновательная категория Narva
61VjatšeslavŽivetjev1982Mees / МужскойFitness kategooria / Фитнесс категория Narva
62TatjanaŽivetjeva1987Naine / ЖенскийFitness kategooria / Фитнесс категория Narva